0 Koszyk

No products in the cart.

Polityka prywatności

I. Administrator Twoich  danych osobowych

A. Dane osobowe przetwarzane przez BSOLUTIONS SP. Z O.O. zarejestrowaną w Bydgoszczy, ul. GDAŃSKA 89/1 85-022, NIP 9182164231, REGON 362334462. Adres siedziby: ul. Gierdziejewskiego 5 02-495 Warszawa.

B. Kontakt do  administratora danych osobowych: mail: info@whiteravenwood.pl  tel: +48 797137956

C.  Celem administratora jest zapewnienie Państwu jak najwyższej jakości usług, w tym ochrony Państwa danych osobowych. Niniejsza Polityka Prywatności ma na celu wyjaśnienie, w jaki sposób gromadzimy, przetwarzamy i wykorzystujemy Państwa dane osobowe podczas korzystania ze strony internetowej www.whiteravenwood.pl/  zwanej dalej “serwisem”.

II. Cele przyjętej polityki prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie internetowym

A. Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w następujących celach:

1. realizacji zapytań i zamówień realizowanych przez podmiot,

2. zakupów dokonywanych za pośrednictwem serwisu

3. komunikacji związanej z obsługą pytań, zleceń i zamówień, oferowanych przez podmiot (kontakt telefoniczny, mailowy, formularz kontaktowy naszego serwisu itp.),

4. przy obsłudze reklamacji lub ewentualnych innych roszczeń,

5. w celach analitycznych lub statystycznych.

III. Dane zbierane o użytkownikach w serwisie i sposób ich wykorzystywania

A. Odwiedzając nasz Serwis dane o użytkowniku, mogą być przez niego udostępniane na dwa sposoby: automatycznie i dobrowolnie

B. Dane zbierane automatycznie

to informacje automatycznie zapisywane przez serwis: anonimowe informacje dotyczące czasu wizyty Użytkownika, adres IP, adres URL, rodzaj przeglądarki (tzw. logi systemowe), liczba odwiedzin, dane urządzenia, język przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

C. Gromadzone automatycznie dane są analizowane w celu statystycznym, korzystając z rozwiązania standardowego Google Analytics. Narzędzie to działa w oparciu o tzw. pliki cookies i nie udostępnia danych umożliwiających identyfikację Użytkownika. Polityka prywatności Google znajduje się pod adresem https://www.google.com/intl/pl/policies/privacy/ .

D. Zebrane w wyżej opisany sposób dane przechowywane są jedynie w celu pomocniczym dla administrowania Serwisem, umożliwiając sprawne jego funkcjonowanie i stosowanie rozwiązań przyjaznych dla Użytkownika. Zapewniamy, iż informacje te nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania Serwisem.

E. Dane zbierane dobrowolnie

w celu skorzystania z bezpłatnej wyceny lub złożenia zapytania Użytkownik może jednorazowo, bez konieczności uprzedniej rejestracji i logowania, uzupełnić formularz kontaktowy poprzez jego wypełnienie podając dane imię, nazwisko i  adres mailowy. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny, w każdym zaś razie nie dłużej niż do czasu zgłoszenia sprzeciwu przez Użytkownika.

F. Serwis umożliwia kontakt  za pomocą formularza kontaktowego lub telefonu. Kontaktując się w jeden z ww. sposobów podajesz adres e–mail i/lub numer telefonu. Dane te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celu kontaktowym tj. sporządzeniu odpowiedzi na pytanie zadane przez Użytkownika.

G. Serwis umożliwia kontakt za pośrednictwem portalu Facebook, poprzez aplikację Messenger. Twoje dane są przetwarzane w celu prowadzenia rozmowy, odpowiadania na pytania lub pomoc. Twoje dane są wówczas przetwarzane przez apikację Messenger

H. Serwis umożliwia zakup produktów dostępnych w sklepie oraz wykonywanych na zamówienie. Jeśli jesteś naszym klientem, Twoje dane przekazywane są firmie księgowej w celu rozliczeń. Ponadto przekazujemy dane firmie kurierskiej lub transportowej zamówienia –  dane te wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celu realizacji dostawy. 

I. Użytkownik w każdym czasie ma prawo wglądu do przetwarzanych przez Administratora danych, prawo żądania ich zmiany, a także ich usunięcia. W tym celu należy przesłać wniosek na adres info@whiteravenwood.pl