0 Koszyk

No products in the cart.

Metody płatności

Zapłać z Przelewy24

Płatność poprzez system Przelewy24 jest formą szybkich i wygodnych przelewów elektronicznych, które w ciągu kilku minut księgowane są na koncie.

Jak działa system Przelewy24?

Po wybraniu metody płatności Przelewy24 zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę płatności, gdzie wystarczy wybrać sposób płatności (przelew bankowy/ BLIK/karta/Paypo) i możesz natychmiast opłacić zamówienie podając niezbędne do tego dane, które wymagane są w serwisie płatniczym.

Jeśli nie uda Ci się zapłacić za pierwszym razem (np. błąd logowania / błąd banku itp.) będziesz mógł natychmiast ponowić płatność przez kliknięcie przycisku “spróbuj zapłacić ponownie”. Dodatkowo, jeśli odnotujemy, że nie otrzymaliśmy opłaty za zamówienie, na podany w zamówieniu adres e-mail wysyłany jest link do ponownego opłacenia zamówienia.

System Przelewy24
posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, certyfikat PCI DSS oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, które gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji, zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność przetwarzanych danych, które podawane są przy płatności.

Płatność kartą kredytową

Wybierz opcję opłaty zamówienia kartą kredytową, potwierdź złożenie zamówienia. Następnie zostaniesz przekierowany do nowej strony, gdzie trzeba będzie przepisać numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV, zaakceptować transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Płatność przelewem tradycyjnym

Umożliwiamy również opłatę zamówienia przelewem tradycyjnym bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Wybranie tej formy płatności może wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, z powodu na wydłużony czas księgowania wpłaty.
nr rachunku: 43 1140 2004 0000 3502 7901 2278
White Raven
w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia